Przeszukaj Forum
Ładowanie

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Regulamin działu

Użytkownik rozpoczynający nowy temat zobowiązany jest do umieszczenia w jego tytule (na początku) tagu z wersją Windows której będzie dotyczył temat.
Np. [Win2000]/[Win2k], [Win98], [WinNT4.0] i dalej właściwa nazwa tematu.

Treści zawarte w tym dziale są własnością ich autorów, kopiowanie/umieszczanie ich na innych forach bez zgody autora zabronione.

Utwórz nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [Win2000] Usunięcie Mojego komputera z pulpitu
PostNapisane: 24 gru 2010, 18:28 
Zaawansowany
Zaawansowany

Zdjęcia: 1
    Odpowiedz z cytatem W górę
W Windowsie 2000 nie da się usunąć ikony mojego komputera tak prosto, jak w XP. Męczyłem się jakiś czas z tym, próbując sposobów połowicznych, typu pusta ikona + spacja w nazwie, ale przypadkowo udało mi się wreszcie znaleźć sposób na całkowite usunięcie natręta. ^^

Cytuj:
Otwórz Edytor Rejestru (menu "Start | Uruchom | regedit") i odnajdź klucz:

"HKEY_CURRENT_USER\Software\Classes\CLSID\{20D04FE0-3AEA-1069-A2D8-08002B30309D}"

Jeśli klucz nie istnieje, stwórz go i dodaj wartość DWORD o nazwie "Attributes", przypisując jej ciąg szesnastkowy "f0500174" w polu Dane wartości.

źródło: http://www.pctips.pl/news/80666/Moj.kom ... lpitu.html

Zobacz profil Album osobisty
 Tytuł: Re: [Win2000] Usunięcie Mojego komputera z pulpitu
PostNapisane: 27 lis 2013, 09:54 
Początkujący
Początkujący

Odpowiedz z cytatem W górę
Świetnie, bardzo ułatwiłeś mi życie tym sposobem, mam bardzo mało miejsca na ulpicie z powodu małej rozdzielczości ekranu i liczy się każde miejsce na ikone :D

Wejdź w http://www.adwokatlebek.pl/ a dowiesz się co to jest profesjonalny Web Page.

Zobacz profil Galeria

Utwórz nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]