Przeszukaj Forum
Ładowanie

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Regulamin działu

Pamiętaj, że w celach znalezienia przyczyny błędnego działania Twojej przeróbki bardzo pomocne jest załączenie pliku 'poprzednia sesja.ini'
Znaleźć go możesz w katalogu \nLite\Presets.

Utwórz nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Gdzie nLite zapisuje klucz do instalacji ?
PostNapisane: 21 wrz 2015, 20:36 
Bywalec
Bywalec

Odpowiedz z cytatem W górę
Mam leciwego laptopa który dosłownie odmawia momentami posłuszeństwa, ale ostatnio dostałem za darmo takiego samego laptopa. z czystego lenistwa przełożyłem tylko HD i wszystko "poszło" bez problemów, internet też. Następnego dnia jednak pojawił się problem -.... aktywacji systemu. Na "brzuchu" tego nowego-starego laptopa mam klucz do XP tyle tylko że on nie chce się połączyć z internetem ani po WiFi ani po Ethernet ( a wczoraj się łączył). Mam dobrze zmodyfikowanego XP na stary laptop ze starym kluczem. Pomyślałem że najmniej roboty będzie jeśli zapisze tą płytę na HD, podmienię klucz i wypalę płytkę z XP na ten "nowy-stary" laptop. Możecie jakoś mi w tym pomóc ?

Zobacz profil Galeria

Utwórz nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]